در مورد سایت اس ام اس :

این سایت را می توانید براحتی در گوشی های خود نیز استفاده کنید و قالب سایت امکان بهره برداری این سایت در گوشی های تلفن همراه و تبلت ها را به شما می دهد.

همچنین هر گونه کپی برداری از اس ام اس های سایت مجاز می باشد .

قوانین و مقررات که شما قبل ازعضویت حتما بخوانید :

شما باید قبل از ارسال پست این قوانین را بخوانید و رعایت کنید .

قانون کلی :
این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمامی قوانین رایج در جمهوری اسلامی ایران در این سایت نیز باید رعایت شود وهرگونه فعالیت سیاسی ، غیرمذهبی ، قومیتی و مسایلی که با قوانین کشورمتضاد باشد ممنوع است و در شرایط خاص پیگرد قانونی نیز در پی خواهد داشت.

1) در هنگام ارسال کردن اس ام اس و جوک حتما عنوان مناسب بگذارید و موضوع اس ام اس را انتخاب کنید.
2) تمامی کاربران می بایست در هنگام ثبت نام در سایت ، از نام مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب، اكانت کاربر متخلف حذف می شود و حق اعتراضی ندارد.
3) کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال اس ام اس و یا جوک از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر غیر فعال و حذف می شود.
4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد .
5) بي ادبي و توهين به كاربران، نژاد و قوميت ها، اهالي استانها و شهرهاي مختلف اكيدا ممنوع.هر جوك و مطلبي كه توهيني به شخصي يا اشخاصي باشه حذف خواهد شد.
6) ار فرستادن پست تبلیغی و اسپم بپرهیزید اکانت کاربران متخلف مسدود می شود.
7) جوک های تکراری تایید نمی شوند
می تونید به صورت مهمان پست بزارید و یا ثبت نام کنید و جوک ها و جملات زیباتون رو به اسم خودتون بنوسید کپی از جوک ها آزاده و میتونید توی سایتتون قرار بدین و همچنین شما میتونید هر پست رو در هر روز یکبار لایک کنید
محبوب ترین های هفته
  • No posts liked yet.
محبوب ترین ها
  • No posts liked yet.